«Наше завдання і відповідальність – підтримка спорту», – Костянтин Омаргалієв на зустрічі з чемпіонкою Європи з боксу

41495197_1860771587314038_8656751707461517312_n«Бронзу» молодіжного чемпіонату світу з боксу виборола черкащанка Кароліна Махно. За першість вона змагалася у Будапешті наприкінці серпня. До того спортсменка здобула перемогу на змаганнях чемпіонату Європи в Італії та стала першою чемпіонкою з боксу у Черкасах. Такі перемоги, стверджує заступник очільника області Костянтин Омаргалієв, найкраще представляють Україну й Черкащину зокрема на світовій спортивній арені.

Вихованка тренера Андрія Мальованого поступилася у фіналі боксерці із Казахстану Гузаль Садиковій. Змагалася спортсменка у ваговій категорії 81 кг. Нині ж спортсменка вже розпочала підготовку до нових змагань.

41667384_1860771710647359_8136055826981847040_n– Наше завдання і відповідальність як влади – популяризація спорту на всіх вікових рівнях, – наголосив посадовець. – Маємо розвивати спорт в усіх напрямках. Для цього важливо щодня покращувати матеріально-технічну базу, аби наші спортсмени мали належні умови для тренувань, які відповідають сучасним стандартам. Водночас, такі бази тренувань є майданчиком для занять дітей, спортсменів-любителів.

Нагадаємо, на сесії депутати обласної ради підтримали виділення на спортивну галузь Черкащини 1,3 мільйон гривень. Ці кошти спрямують зокрема й на придбання обладнання спортсменам.