«Наше основне завдання – усебічна підтримка спорту», – Костянтин Омаргалієв зустрівся з учасниками Європейських ігор

20190605_102042Четверо спортсменів Черкащини увійшли до національної команди та представлятимуть нашу область на ІІ Європейських іграх. Побажав успіхів та вислухав основні потреби наших атлетів напередодні змагань заступник очільника області Костянтин Омаргалієв. Він наголосив, що для обласної влади має бути в пріоритеті підтримка спорту на усіх рівнях.

Нині в активі українців вже 198 ліцензій на право участі у ІІ Європейських іграх. З-поміж них – у майстрів спорту України міжнародного класу з боротьби самбо Анастасія Сапсай та Андрій Болобан, майстер спорту України міжнародного класу з баскетболу Дмитро Ліповцев та заслужений майстер спорту України з кульової стрільби Сергій Куліш. Останній, між іншим, вже вдруге братиме участь у цих змаганнях.

20190605_101957– Черкащина – серед активних областей, які постійно представляють Україну на європейських та світових аренах і, що найприємніше, посідають призові місця, – зауважив Костянтин Омаргалієв. – Цьому завдячуємо налагодженій командній роботі: спортсменам, тренерам, профільним управлінням і федераціям. Ми завдячуємо саме тренерам тим, що вони відкрили таланти спортсменів та змогли їх виховати. Втім розуміємо, що спорт – це та галузь, де постійно є потреба в оновленні устаткування, фінансуванні для підготовки й участі у змаганнях. Спортивні досягнення багато в чому залежать від психологічного та морального стану атлета. Тож наше завдання – також створити для них належні умови. Адже на часі – підготовка спортсменів для відбору для участі в Олімпійських іграх-2020.

Вислухавши основні потреба спортсменів, які братимуть участь у ІІ Європейських іграх, посадовець пообіцяв максимально посприяти у задоволенні їх задоволенні.

20190605_105624Відзначимо, змагання розпочнуться 21 червня у Мінську й триватимуть до кінця місяця. Участь у Європейських іграх приймуть близько 4 тисяч атлетів з 50 країн та розіграють 200 комплектів нагород в 15 видах спорту та 23 дисциплінах. Змагання в 8 видах спорту стануть кваліфікаційними до XXXII Олімпійських ігор 2020 року в Токіо (Японія).

Автор статті