Наприкінці тижня в області знову похолодає

74020f7fa1cc26f34de6d3d167247e09За інформацією  Черкаського обласного центру з гідрометеорології з 8 березня синоптична ситуація на Черкащині змінилася, оскільки до регіону почало надходити тепле та вологе повітря атлантичного походження. Відбувся перехід середньодобової температури повітря через 0° в бік підвищення, тобто розпочався весняний режим погоди.

Незважаючи на те, що календарна вже настала, в кінці цього тижня очікується чергова хвиля холоду з снігом та  зниження температури повітря, повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

За прогнозом, найближчі три доби погоду Черкащини продовжить формувати тепле та вологе повітря атлантичного походження. На фоні періодичних дощів очікується підвищення температури повітря вночі 1-6º, вдень 3-8º тепла. 13 березня буде вітряно 15-20 м/с.

З 17 березня синоптики чекають на активізацію циклонічних процесів, які принесуть значні опади у вигляді дощу та снігу на фоні подальшого надходження холодного арктичного повітря.

18-21 березня спостерігатиметься зниження температури вночі до 5-10º, вдень 3-8º морозу.

За попередніми розрахунками, поступове потепління на Черкащині прогнозується у третій декаді березня.

Автор статті