Найцінніший наш скарб – люди, які споконвіку формують історію української нації, – Віталій Коваль

IMG_ajnj)Такими є зокрема й чигиринці. Сьогодні вони відзначають 93 роки від дня заснування району.

– Жителі Чигиринщини є справжньою цінністю Богданового краю, – наголосив під час урочистостей очільник району Володимир Клименко. – За роки його існування вони чимало пережили, і в часи Громадянської війни, і Другої Світової, потім відроджували регіон із руїн, а зараз активно відбудовують нашу незалежну державу, зокрема й відвойовують її цілісність на Сході.

???????????????????????????????Володимир Андрійович перелічив десятки визначних особистостей Чигиринщини: аграріїв, медиків, освітян, спортсменів, які зробили свій вклад у розвиток району та країни в цілому. Їм вручили нагороди, грамоти, подарунки. Серед них й один із героїв-АТОвців. Зауважимо, в антитерористичній операції на Сході країни взяли участь понад 400 військових із Чигиринщини, частина з них і нині там. Загалом почесними державними нагородами відзначено більше 120 військовослужбовців.

– Коли перебуваєш на Чигиринщині: чи то в Медведівці, чи в Топилівцях, Івківцях, відчуваєш дух, який ще з часів Святослава Хороброго будував нашу єдину могутню та сильну націю. А люди – найцінніший скарб, адже споконвіку вони формують історію української нації, – сказав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – І те, що Чигирин насправді є історичною, культурною й духовною столицею України, знають не лише в нашій країні, а й далеко за її межами. Сьогодні, як ніколи, наша держава стоїть на визначальному етапі, коли ми або навіки загрузнемо в азіатсько-візантійському болоті, або зрештою повернемось назад у Європу. А для досягнення бажаного позитивного результату маємо працювати спільно: влада, депутатський корпус і громада.

???????????????????????????????До вітань долучився і голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Жителям та гостям Чигиринщини подарували святковий концерт Черкаського академічного заслуженого українського народного хору, а сільські умільці дивували всілякими виробами на столах достатку.

 

Автор статті