Найочікуваніший новобуд відкрили у Степанках

5

Тепер жителі села матимуть, куди водити своїх дітей. Там запрацював сучасний садочок. Його у Степанках не було останні 18 років.

На відкриття садочка зійшлося чи не все село. Найбільше радіють молоді батьки. Алла зі Степанок свою трирічну доньку досі возила до сусіднього села.

– Ми ходили в садочок у Хуторах, – розповідає жінка. – Возили дитину на автобусі туди. Дуже незручно. До того ж у Хуторах і своїх дітей вистачає, треба записуватися в чергу заздалегідь. І сподіватися, що пощастить.

0 (1)

На місці новобуду й раніше був садочок, розповідають місцеві жителі. Однак ремонту вже не підлягав. Його розібрали й у 2008 році почали натомість будувати новий. Та за два роки все застопорилось.

– Тодішня влада вирішила зупинити будівництво садочка, попри численні звернення жителів, – розповідає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Однак торік ми все поновили. Цей садочок – приклад вдалого державно-приватного партнерства. Його будували бюджетним коштом, а це понад 5 млн 600 тис. грн, і коштом місцевого господарства СТОВ «Степанки», яке працює тут і зацікавлене в розвитку села. Завдяки цьому вдалося багато зробити того, що не було передбачене проектом.

24

Окрім усіх зручностей, новий садочок ще й автономний. Тут своя котельня на твердому паливі, очисні споруди та артезіанська свердловина. Він утеплений.

26

– Садочок уже укомплектований, – розповідає завідувачка Алла Семенюк. – Він розрахований на 60 діток. Групи ми сформували від 3 до 5 років. За потреби можлива добудова садочка. Проектанти все передбачили, місце є. Бо в нас «молоде» село.

Цей садочок у Степанках має стати прикладом, якими їх надалі будувати на Черкащині. На черзі, анонсував очільник області, відкриття дошкільного закладу в с. Леськи.

2

 

Автор статті