Нагороджено переможців X Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв

SAM_8128Сьогодні на базі обласного центру роботи з обдарованими дітьми відбулося закриття Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Нагадаємо, для участі в змаганнях до нашої області з’їхалися школярі майже з усіх регіонів України – 23 команди.

Юні лісівники презентували свої проекти, захищали науково-дослідницькі роботи, взяли участь у педагогічних читаннях. Між тим, відвідали й визначні історичні куточки Черкащини, серед яких і Чигиринщина.

Учасників привітав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль:

– Сьогодні переможцями ми є всі разом, бо ця прекрасна справа продовжуватиметься й надалі вашими послідовниками, ровесниками. В рамках заходу ви побували у святому місці – в Холодному Яру, тож я бажаю усім вам, щоб той холодноярський дух втілювався у бажанні творити та досягати нових вершин. Хай це відчуття супроводжує вас в усіх куточках України!

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко побажав, щоб нинішнє захоплення дітей у майбутньому обов’язково переросло в професійну діяльність.

Отож, переможцем цьогорічного Зльоту стала команда юних лісівників із Житомирщини, які вибороли гран-прі, кубок та отримали в подарунок ноутбук.SAM_8092

Призерами Зльоту журі визнало 6 команд. Третє місце розподілили між собою команди Вінницької, Київської та Черкаської областей та отримали в подарунок електронні книги. Два других місця посіли команди Рівненської та Одеської областей, які нагороджені фотоапаратами. Першу сходинку посіла команда із Сумщини, отримавши в подарунок планшет.

Від Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, управління освіти і науки облдержадміністрації всім представникам лісових господарств, керівникам шкільних лісництв вручили грамоти. За активну участь у зльоті 16 команд, які не увійшли до переліку призерів, одержали почесні грамоти.SAM_8104SAM_8118

 

Автор статті