Нагорода – дитячий сміх

DSC_0124З нагоди Міжнародного дня захисту дітей представники Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали підшефну Ладижинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Черкаської обласної ради.
DSC_0074Для вихованців закладу було організовано святкову програму за участю центру розвитку сім’ї “I’M FAMILY”. Діти з радістю взяли участь в розвагах разом з персонажами улюблених мультфільмів, спільно з аніматорами веселилися, танцювали, брали участь у конкурсах.
DSC_0162Завершилося свято захопливим шоу мильних бульбашок та врученням подарунків для дітей. Задоволення від заходу отримали як діти, так і дорослі. Учасниками заходу стали 83 дитини.

DSC_0064Довідково: перелік закладів над якими встановлено шефство структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області та підприємств, установ, організацій, затвердженим розпорядженням голови Черкаської обласної державної адміністрації від 24.05.2016 № 247 «Про організацію в області надання шефської допомоги інтернатним закладам для дітей та закладам соціального захисту для дітей».

DSC_0089

Автор статті