Надходження від черкаських платників податків досягли 1 млрд грн

псп1 За сім місяців цього року черкаські платники податків сплатили до бюджетів всіх рівнів майже 1 млрд грн податків і зборів, з яких понад 452 млн грн отримав місцевий бюджет. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, зведений бюджет додатково отримав 197,4 млн грн.
− Найбільшу питому вагу у надходженнях до зведеного бюджету має податок на доходи фізичних осіб – 339 млн грн (34% від загальної суми надходжень), податок на додану вартість – 247,2 млн грн (24,7%) та податок на прибуток – 119,8 млн грн (12%)”, − повідомив в. о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси Максим Криштопа.
Також, за вказаний період платниками м. Черкаси сплачено 38 млн грн військового збору, з яких у липні надійшло 5,7 млн грн. Крім того, черкаські страхувальники сплатили 830,5 млн грн єдиного соціального внеску, з яких у липні надійшло майже 126 млн грн.
− Завдяки реформуванню податкової системи цьогорічні надходження податків до бюджету мають позитивну тенденцію. Як наслідок, своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів всіх рівнів є запорукою відновлення фінансової стабільності нашої держави та кожного її громадянина зокрема, − зазначив Максим Криштопа.

За інформацією прес-служби Державної податкової інспекції у м. Черкаси

Автор статті