Надходження до місцевих бюджетів Черкащини перевищили мільярд гривень

деньгаНа сьогодні до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 1,008 млрд грн податків, що на 250,4 млн грн, або в 1,33 раза більше, ніж за 1 квартал минулого року. Про це зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

Найзначніші находження – від податку на доходи фізичних осіб – 531,6 млн грн. Частка надходжень від ПДФО становить 53 % у  надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області.

Другий за обсягом надходжень платіж до місцевих бюджетів – єдиний податок, якого перераховано 188,1 млн грн – на 69 млн грн  більше, ніж торік за три місяці.

Земельного податку та орендної плати за землю перераховано в сумі 151,8 млн грн (на рівні 1 кварталу 2016 року).

Також надійшло 9,333 млн грн податку на нерухоме майно і 0,4 млн грн транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 16 %.

Керівник ГУ ДФС Черкащини подякував платникам Черкаської області за відповідальне ставлення до сплати податків і вклад у розвиток регіону та повідомив, що збір платежів до державного бюджету сягне 1 млрд грн податків і зборів, а зведеного бюджету за 1 квартал перевищить два млрд грн. Очікувані перерахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за квартал –  783 млн грн.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

 

Автор статті