Набрав чинності порядок формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води

imageПорядок формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10.03.2016 № 303, сьогодні офіційно оприлюднений в «Офіційному віснику України» за № 33, ст. 1318.

Цей Порядок набрав чинності з дня його офіційного опублікування.

Зазначений Порядок визначає механізм формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для ліцензіатів НКРЕКП з централізованого водопостачання та водовідведення, а також встановлює для них єдиний і неупереджений підхід до розрахунку цих тарифів.

Слід зазначити, що саме при формуванні тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) включаються витрати на проведення робіт з періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку холодної води для мешканців багатоквартирного житлового фонду, у тому числі на їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, а також витрати на формування обмінного фонду засобів обліку холодної води. Це дасть можливість мешканцям багатоповерхівок, при встановлених тарифах, робити повірку та ремонт лічильників холодної води без додаткової плати.

Постанова № 303 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 04.04.2016 за № 499/28629.

Також варто зазначити, що постанова № 303 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКПwww.nerc.gov.ua,  а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП».

За інформацією Урядового порталу України

Автор статті