На Звенигородщині вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

CIMG2212Сьогодні Україна вшановує пам’ять відомого українського політика, лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола, який 17 років тому загинув в автокатастрофі під Києвом на 5-му кілометрі шосе Бориспіль-Золотоноша. На Звенигородщині пишаються своїм земляком і свято шанують його пам’ять.

Цього дня садибу-музей у Вільховці, де пройшли дитячі та юнацькі роки українського політика, відвідали представники влади району, учні місцевого навчально-виховного комплексу та громадськість.

– Здається, зовсім недавно ми відкривали садибу-музей Героя України В’ячеслава Чорновола, а вже в грудні цього року будемо відзначати 10-річний ювілей музею, – говорить завідувач музейного закладу Василь Стрижиус. – Тисячі людей побували на святій для кожного українця землі, сюди ідуть і їдуть громадяни не лише з різних куточків України, а і з країн близького і далекого зарубіжжя, щоб поклонитися пам’яті славного Сина України. У ці дні ми зустрічали делегацію викладачів і студентів Уманського педагогічного університету ім. Павла Тичини, учителів і учнів Городищенського профтехучилища № 14, делегацію з Бориспільського району Київської області. Сьогодні чекаємо гостей із Катеринополя,  Києва.

Відвідувачі музею-садиби поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника В’ячеславу Чорноволу та вклонилися Великому землякові.

За інформацією Звенигородської РДА

Автор статті