На Звенигородщині відкрили меморіальну дошку ще одному загиблому Герою

???????????????????????????????Сьогодні у Звенигородській школі-інтернаті відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки випускнику навчального закладу загиблому в зоні АТО Максиму Фролову. Про це інформують у Звенигородській РДА.

Присутні схилили голови та вшанували хвилиною мовчання Героїв України, низько вклонилися та висловили слова щирої вдячності батькам Максима, що виростили та виховали сина-патріота.

???????????????????????????????2015 року Максим Фролов мобілізований, за покликом серця пішов боронити від ворога Батьківщину. Проходив військову службу у 54 окремій механізованій бригаді. Загинув 4 жовтня 2016 року на опорному пункті «Свобода» поблизу Дебальцевого. Герой пішов у безсмертя у молодому віці – на 32 році життя, залишивши невтішних у горі батьків, сиротами дітей, вдовою кохану дружину.

???????????????????????????????Учнівсько-педагогічний колектив навчального закладу згадують героя веселим, активним та життєрадісним. Максим випромінював позитив, людяність, доброту, його нестримна життєва енергія била ключем, а тому жоден захід не відбувався без нього.

??????????????????????????????????????????????????????????????– Ми пам’ятатимемо тих, хто віддав своє життя заради мирного неба та майбутнього нашої держави, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Василь Довбуш. – Максим назавжди залишиться у нашій пам’яті молодим. Завдяки таким патріотам ми не чуємо пострілів, але в зоні АТО щоденно гинуть кращі сини України. Впевнений, що ми переможемо, адже об’єднані спільним прагненням жити у незалежній, вільній країні.

Автор статті