На Звенигородщині цьогоріч створять понад 160 га лісових насаджень

DSC_1070Цього року у Звенигородському лісгоспі створять 133 гектари лісових культур, в тому числі 5,4 га – захисне лісорозведення. Також буде здійснено сприяння природному поновленню на загальній площі майже в 30 га. Про це повідомив директор підприємства Анатолій Проценко.

Нові діброви та бори саджатимуть з власноруч вирощеного та заготовленого посівного та посадкового матеріалу. Для потреб лісокультурної кампанії на місцевих розсадниках виростили 822 тисячі сіянців деревних порід. Зібрали лісівники 13,2 тонн лісового насіння 11-ти порід. Найбільше дуба звичайного – 9,75 тонн, дуба північного – 1,23 тонн та 2 тонни горіха чорного.

Планують також здійснити посів у лісових розсадниках на загальній площі у 2 гектари та посадку плантацій новорічних ялинок на 1,5 га.

Для забезпечення потреб населення, установ та організацій в озелененні, виростили 44,6 тис. одиниць декоративного посадматеріалу. Наразі звенигородські лісівники чекають сприятливих умов і вже зовсім скоро розпочнуть саджання лісу.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті