На Звенигородщині провели в останню путь учасника АТО

1_2213

Другого січня на 42-му році життя пішов у вічність учасник антитерористичної операції родом зі Звенигородщини Михайло Миколайович Нетесюк. А сьогодні бійця з почестями поховали. Розділити біль втрати з рідними покійного та провести в останню земну дорогу захисника України прийшли близькі, знайомі, друзі, громадськість міста.

«Війна, що невимовно боляче і жахливо, забирає людські життя. Гинуть захисники Вітчизни – квіт української нації. Чорні звістки про загибель учасників АТО – справжніх патріотів своєї Батьківщини не минають наш край, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Василь Довбуш. – Найдорожче, своє життя, в ім’я захисту рідної країни, її народу віддали Віктор Бойко, Віктор Погорілий, Костянтин Дубовський, Володимир Шуклін, Анатолій Зозуля. А сьогодні ми віддаємо данину шани та низько вклоняємось нашому землякові Михайлу Нетесюку. Він був справжнім сином свого народу, патріотом, безстрашним чоловіком. Вічна пам’ять Герою…».

Михайло Нетесюк народився 24 вересня 1973 року у Звенигородці, навчався у загальноосвітній школі № 2 та школі-інтернаті, проходив строкову службу в Збройних силах України.Нетесюк Михайло Миколайович

29 квітня 2015 року мобілізований, за покликом серця пішов боронити від лютого ворога Батьківщину, проходив службу рядовим солдатом у 184 навчальному центрі міста Старичі Львівської області, у військовій частині 1603 міста Димитров Донецької області.

 

За інформацією відділу з питань регіональної та інформаційної політики, суспільно-політичних питань та зв’язків із ЗМІ апарату Звенигородської райдержадміністрації

 

Автор статті