На Звенигородщині лісівники спільно з рятувальниками провели навчання з ліквідації пожеж

65301425_2306391416286310_4866492117268037632_nНа території Хлипнівського лісництва Звенигородського лісгоспу відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння лісової пожежі. Задля відпрацювання спільних дій в разі виникнення загорань у лісовому масиві лісівниками та представниками ДСНС в ході навчання було проведено заходи на оперативність реагування на сигнал про виникнення загорання, прибуття на місце події та гасіння умовної пожежі.

 

На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того, було відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.

Працівники лісового господарства та рятувальники при гасінні умовної лісової пожежі продемонстрували застосування протипожежної техніки та інвентарю, а також показали високу організованість дій, отже, мета навчань була досягнута.

Незважаючи на протипожежну готовність, лісівники зауважують, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – це не допустити його появи.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті