На Звенигородщині фермерам розповідали про можливості аграрних розписок

Звенигородка

Інформаційно-просвітницький семінар з упровадження аграрних розписок для керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств Звенигородського та Катеринопільського районів 10 листопада у м. Звенигородка провели представники Міжнародної фінансової корпорації. Це, зокрема,  консультанти Проекту «Аграрні розписки в Україні»: Сергій Рабенко, Ігор Дудка, Юлія Вітка.

«Звенигородський район – аграрний, – відзначив голова райдержадміністрації Василь Довбуш, виступаючи перед учасниками семінару.  – У районі обробляється понад 60 тис. га ріллі. Незважаючи на складні погодні умови, цього року аграрії району досягли гарних результатів у зборі врожаїв, також маємо певні здобутки і в розвитку тваринництва. Та всі ми розуміємо, що аграрний сектор – один з ключових секторів економіки, який потребує фінансових ресурсів, вимагає від сільгоспвиробників уміння і таланту».

Консультанти Проекту ознайомили учасників з новим альтернативним видом фінансування аграрної галузі – аграрними розписками, необхідністю їх впровадження, механізмом  використання та дії.

У результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових ресурсів за рахунок прозорості відносин з кредитором та здешевлення процедури оформлення, порівняно з існуючими інстументами.

 

 

За інформацією відділу з питань регіональної та інформаційної політики, суспільно-політичних питань та зв’язків із ЗМІ апарату Звенигородської райдержадміністрації

 

Автор статті