На Звенигородщині представили нового керівника РДА

Сьогодні заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Лесюк представив нового голову Звенигородської районної державної адміністрації. Владислава Гончаревського призначили на посаду відповідно до розпорядження Президента України від 25 січня 2020 року  №53/2020-рп.

– Ми стоїмо на порозі реформ, які повністю оновлять нашу країну, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Владислав Гончаревський. – І нам випала велика честь спільними зусиллями закласти основи адміністративного, економічного і правового устрою нашого району, яке стане підгрунттям майбутнього добробуту. Питання порядку денного – завершення реформи децентралізації, залучення інвестицій, запобігання корупції. Вирішення цих завдань полягає у розбудові інститутів громадянського суспільства, піднятті рівня громадянської самоорганізації та місцевого самоврядування.

За словами Владислава Гончаревського, саме громадський контроль за діяльністю державних органів є запорукою майбутнього розвитку району і країни в цілому

Автор статті