На Жашківщині Віталій Коваль перевірив готовність до дій оперативної мобільної групи

??????????????????????Техніка та особовий склад Жашківської районної мобільної групи до дій за призначенням готові. У цьому особисто переконався перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, який під час робочої поїздки до району спільно з його керівником Сергієм Бойко оглянув оперативну мобільну групу з реагування на ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій на найважливіших об’єктах інфраструктури в зимовий період.

До складу мобільної групи на постійній основі входять служби цивільного захисту району, а саме: Жашківський РС УДСНС України у Черкаській області; служби охорони громадського порядку, медична, енергетична, дорожнього забезпечення, газова, торгівлі та харчування, зв’язку, будівництва та районна організація «Товариство Червоного Хреста». У цілому: 37 осіб та 17 одиниць техніки.

Віталій Коваль поспілкувався з особовим складом мобільної групи. Вони натомість демонстрували спецодяг, засоби захисту та необхідні матеріали для ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій.

Автор статті