На Жашківщині відбулось перше засідання районної Ради регіонального розвитку

dbadc8cb40c26b371a8bcdd53c7120d019 грудня в Жашківському районі відбулось перше засідання районної Ради регіонального розвитку, яка створена розпорядженням райдержадміністрації від 29.11.2018 року. До складу Ради увійшли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та голови ОТГ, представники громадських організацій.

Відкрив засідання Ради регіонального розвитку голова райдержадміністрації Сергій Бойко.

  «12 листопада 2018 року відбулась Рада Регіонального розвитку під головуванням Президента України.  30 листопада  було зібрано Раду регіонального розвитку в Черкаській області.  Продовженням цих заходів є  сьогоднішнє засідання Ради регіонального розвитку в Жашківському районі. Сьогодні ми маємо обговорити та прийняти рішення щодо подальшого розвитку району і створення сприятливих умов для залучення інвестицій. Питання, які будуть розглядатись є дуже важливими. Тож, потрібно об’єднати зусилля і разом розробити Стратегію розвитку району на 2019 -2021 роки», – повідомив Сергій Федорович.0b1e72821bbc7f8d6760bd776e3c3da1

Про соціально – економічний розвиток району доповіла начальник відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Олена Кривошея.

 «В Жашківському районі триває процес децентралізації. У 2017 році створено три об’єднані територіальні громади та пройшли перші вибори в Жашківській ОТГ, Соколівській, ОТГ, Бузівській ОТГ.

В районі відкрито центр надання адміністративних послуг, який забезпечує надання 119 послуг фізичним  та юридичним особам. Протягом 2014-2018 центром надано 41979 послуг . Як результат державний та районний бюджети поповнено на понад 980 тис. грн.

Досягнення  визначених цілей неможливе без належного рівня економічного розвитку відповідних територій,їх фінансового забезпечення і достатніх джерел для наповнення місцевих бюджетівРівень розвитку території  залежить від, інвестиційної привабливості регіону від величини вкладених інвестицій. Так протягом 2014-2018 років в економіку району вкладено майже 1119 млн грн капітальних інвестицій». Про ці та інші питання економічного розвитку району повідомила Олена Кривошея.

Також учасників заходу поінформували про стан справ у бюджетній сфері району, розвиток аграрного сектору, екологічну безпеку, перспективний план розвитку освітньої галузі, оздоровлення та відпочинок дітей і учнівської молоді, електронну систему охорони здоров’я та стратегію розвитку медичної галузі, надання соціальних послуг, розвиток об’єднаних територіальних громад та місцевого самоврядування та ін.

Підводячи підсумок районної Ради регіонального розвитку Сергій Бойко зазначив: «Сьогоднішня розмова була  плідною і конструктивною. Кожна пропозиція та зауваження   були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також ми чекаємо нові пропозиції щодо розвитку Жашківського району в найближчому майбутньому.  Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до  Стратегії розвитку нашого району на 2019  -2021 роки, а також подані для узагальнення  в  Стратегії розвитку Черкаської області  на цей період».

За інформацією Жашківської райдержадміністрації

Автор статті