На засіданні ради профтехосвіти при ОДА погодили обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів

62086688_810299319353960_6022622464956170240_nНа Черкащині відбулося засідання регіональної ради професійно-технічної освіти при ОДА. За його результатами погодили обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, інформують у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Відкриваючи захід, Валерій Данилевський ознайомив присутніх із станом професійної (професійно-технічної) освіти області. За його словами, попередні пропозиції щодо обсягів регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у 2019 році подали 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, якими планується прийняти на навчання 3071 особу з числа випускників закладів загальної середньої освіти для отримання професійно-технічної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник».

Підставою для формування регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у вище означеному обсязі є, зокрема, замовлення бюджетоутворюючих підприємств Черкас та області, відкриття підготовки за новими професіями, затребуваними на ринку праці, закриття підготовки за професіями, що не користуються попитом у роботодавців та абітурієнтів (оператор комп’ютерного набору).

Додамо, участь у заході взяли директор Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, директор Департаменту регіонального розвитку Роман Карманнік, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Черкаської обласної ради Володимир Доманський, член постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Черкаської обласної ради Олександр Северин, начальник відділу організації профорієнтації Черкаського обласного центру зайнятості Віктор Стрілець, виконавчий директор Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Тетяна Яворська та інші члени ради.

 

Автор статті