На Уманщині відкрили погруддя Шевченку

IMG_3491Сьогодні у селі Томашівка Уманського району з нагоди вшанування 202-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря відбулася урочиста церемонія відкриття погруддя Тарасу Шевченку. Про це повідомляють в Уманській РДА.

В урочистостях з нагоди відкриття пам’ятного знаку взяли участь голова Уманської районної державної адміністрації Віталій Олійник, голова районної ради Оксана Супрунець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, школярі сільського НВК, мешканці та гості села, представники засобів масової інформації.

Почесні гості свята звернулися з найщирішими вітаннями до мешканців села Томашівка з побажаннями розквіту, добра, достатку всій громаді. Зокрема, голова очільник району Віталій Олійник наголосив, що у ще одне село на Уманщині прийшов Великий Кобзар та подякував всім, хто брав участь у встановленні пам’ятника.

IMG_3448– Гадаю, що всі ви погоджуєтеся з тим, що символом вольності, незалежності, єдності українського народу є саме Тарас Григорович Шевченко. Я впевнений, що не тільки в книжках, не тільки на уроках зі слів своїх вчителів, але і зараз приходячи сюди та звертаючись до погруддя Великого Кобзаря, жителі Уманщини, а особливо наші хлопці та дівчата, будуть ще більше розуміти патріотизм, свій громадянський обов’язок, свою гордість за нашу рідну Україну, – зауважив Віталій Олійник.

Хвилиною мовчання учасники зібрання пом’янули героїв, які віддали життя за незалежність і територіальну цілісність України.

IMG_3435 IMG_3455

Автор статті