На Уманщині триває благодійна акція «Добро починається з тебе»

607cc4449e8a247f62d8e51ce370b060Уже стало доброю традицією щорічно протягом вересня – жовтня проводити благодійну акцію «Добро починається з тебе». Мета заходу – збір овочів та фруктів для мешканцям Рижавського стаціонарного відділення територіального центру.

2_155Акція спрямована не тільки на те, щоб допомогти закладу заготовити овочі на зиму, а й привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку та закликати до милосердя. Адже для них – це не лише краплина уваги, але і океан доброти, невимовне почуття вдячності і щастя.

Усіх жителів району заздалегідь поінформували про цей захід. Зусиллями соціальних робітників за сприяння сільських голів організували збір та доставку продуктів до терцентру.3_136

Особливо варто відмітити ряд підприємців та керівників господарств,  котрі з року в рік надають допомогу підопічним та беруть активну участь в різних благодійних акціях: ФГ АФ «Базис» – Осадчий В.О., ПОСП «Уманський тепличний комбінат» – Гордіюй М.В.,  АФ «Орієнтир  Агро Б» – Бойко Р.Б., ФГ «Хорста» – Хорохонько С.В., ФГ «Імпульс» – Пастушенко М.В.

Директор терцентру Наталія Кицик та очолюваний нею колектив щиро дякують всім доброчинцям та нагадують, що добрі справи не залишаються непоміченими.

За інформацією Уманської РДА

 

Автор статті