На Уманщині перевірили готовність мобільної оперативної групи

1450190957_100_0396

Готовність Уманської районної мобільної оперативної групи, а також створення й накопичення матеріальних резервів усіх рівнів сьогодні перевіряв начальник оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Черкаській області Олександр Замедянський спільно з керівництвом районної державної адміністрації та районної ради. Про це повідомляють в Уманській РДА.

До складу районної мобільної оперативної групи із забезпечення швидкого реагування на загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій при ускладненні погодних умов увійшло 29 одиниць техніки, 69 осіб особового складу аварійно-рятувальних та аварійно відновних підрозділів 14 ДПРЧ, Уманських енергетичних мереж, шляхових організацій, ПАТ «Уманьгаз», Уманського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області та Уманської станції швидкої медичної допомоги.

У районі діє Програма створення, накопичення та утримання місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків затверджена рішенням районної ради від 23 грудня 2011 року. На утворення у цьому році резерву паливно-мастильних матеріалів згідно з Програмою передбачено у районному бюджеті 20 тис. грн., також виділено 10 тис. грн. для Уманського РВ УДСНС України в Черкаській області на придбання палива для ліквідації заторів.

1450191003_100_0390

Розчистка місцевих доріг від снігових заметів буде здійснюватись із використанням ресурсів сільгосптоваровиробників, що мають відповідну техніку, відповідно до Плану взаємодії із залучення спецтехніки гарнізону, сільгосппідприємств, установ та організацій для ліквідації заторів, розгортання снігових заметів на ділянках доріг державного та регіонального значення на території району у разі виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період, затвердженого головою райдержадміністрації.

Олександр Замедянський також перевірив виконання оперативно-черговою службою райдержадміністрації завдань із приймання та доведення до керівного складу цивільного захисту району інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій. Під час перевірки провели тренувальний сигнал за допомогою системи автоматизованої системи централізованого оповіщення Уманського району Черкаської області, встановленої у приміщенні 14 ДПРЧ, де здійснюється цілодобове чергування.

У цілому, представник Управління ДСНС України у Черкаській області відмітив належну підготовку району до оперативного реагування на надзвичайні ситуації при ускладненні погодніх умов.

Автор статті