На Уманщині ліквідували підпільне виробництво фальсифікованого алкоголю

дфсВ Умані співробітники фіскальної служби області викрили незаконну діяльність місцевого приватного підприємця, який понад півроку виготовляв, транспортував, зберігав та збував фальсифіковані алкогольні напої. Про це поінформував начальник оперативного управління Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Федорук.

Він повідомив, що на підставі ухвал суду проведені обшуки приватного домоволодіння, в якому підприємець влаштував підпільний цех з виготовлення лікеро-горілчаних напоїв, а також задіяних у протиправній діяльності транспортного засобу та торгівельного павільйону. У результаті обшуків з незаконного обігу вилучено 1000 л спирту невідомого походження, понад 240 л підготовлених до реалізації горілки та коньяку, а також легковий автомобіль. Орієнтовна вартість вилученого майна становить 363 тис. гривень.

цех1Зараз слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області проводить досудове розслідування, зразки вилученої підакцизної продукції на експертному дослідженні.

Загалом з початку року на Черкащині заходами податкової міліції з незаконного обігу вилучили підакцизних товарів на суму 35 млн 253 тис. грн.

Автор статті