На свята синоптики Черкащини прогнозують гарну погоду для відпочинку

Ukraine-cute-little-girl-wheat-field_1920x1080Третій тиждень європейський антициклон формує погоду Черкащини. Нинішній тиждень особливий для українців, адже ми всі готуємося до святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. 23-24 серпня на Черкащину надходитиме прохолодне  повітря із Балтики. Про це повідомив начальник Черкаського гідрометцентр Віталій Постригань.

Тому тимчасово похолодає, середньодобова температура повітря знизиться на 2-3º, а денні температури очікуються в межах 22-27º, вночі 11-16º. В ранкові години вже можна буде відчути осінню прохолоду. В окремих районах області є імовірність локальних грозових дощів.

У суботу та неділю антициклон із Заходу організує в області стійку та теплу погоду. Денні 25-30º створять пречудові умови для відпочинку на природі та збирання врожаю картоплі.

Літні температури, відсутність ефективних дощів та суховії сприяли висушуванню верхнього шару ґрунту і підстильної поверхні. Зараз в екосистемах області скрізь найвищий 5 клас пожежної небезпеки, лише у Жашківському районі – високий. Тому не слід спалювати пожнивні рештки, стерню після збирання врожаю. Особливу увагу на дотримання правил безпеки варто звернути мисливцям і відвідувачам лісів та паркових зон, адже сезон полювання на пернату дичину у цьому році розпочався і триває на фоні надзвичайної пожежної небезпеки.

Автор статті