На соціальні потреби страхувальники Черкас спрямували майже 704 млн грн єдиного внеску

44397_image_large_0.previewЗа дев’ять місяців цього року до бюджету надійшло майже 704 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у вересні черкаські страхувальники сплатили понад 83,6 млн грн єдиного внеску. Про це повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Нагадуємо, що з 1 січня 2016 року знижено навантаження на заробітну плату найманих працівників за рахунок скасування обов’язку утримання єдиного внеску з їх заробітної плати. Також знижено навантаження і на фонд заробітної плати та, відповідно, роботодавців – за рахунок зниження загальної ставки єдиного внеску з 41% (у середньому, залежно від класу ризику) до 22% від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць.

– Платникам слід пам’ятати, що у зв’язку зі збільшенням з 1 травня 2016 року мінімального розміру заробітної плати до 1450 грн, зріс і щомісячний розмір мінімального страхового внеску. Так, з 1 травня до 1 грудня він становитиме 319грн. (1450 грн.х22%), – наголосив Антон Царюк.

За інформацією ДПІ у м. Черкасах

 

Автор статті