На Шполянщині мотивують контрактників

DSCN7210Одноразову матеріальну допомогу родинам військових, котрі йдуть на службу за контрактом, видали на Шполянщині. Керівник району Володимир Потапенко спільно з в.о. військового комісара Сергієм Кільченком та головою с. Лип’янка Сергієм Іщенком вручили матеріальну підтримку в розмірі 10 тис. грн матері мобілізованого в минулому році учасника АТО Сергія Гончара. Він пішов до служби в зону АТО вдруге, нині за контрактом. Про це повідомляє сектор інформаційного забезпечення апарату Шполянської РДА.

За кошти місцевого бюджету, в межах програми «Підтримка військовослужбовців та їх сімей, які вступили до служби за контрактом з 1 січня 2017 року» отримала грошову допомогу й родина Титаренків. Також кошти перераховано на картковий рахунок Руслану Гороху, військовому службовцю за контрактом із Лип’янки.

Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко наголосив, що для району питання стосовно взаємодії та надання допомоги військовослужбовцям – важливе та відповідальне. Також Володимир Миколайович вкотре подякував усім керівникам підприємств, установ та організацій району за небайдужість та постійну готовність до надання шефської допомоги військовим частинам, учасника АТО та їх сім’ям.

 

Автор статті