На «Ше.Fest» 2015 звучатиме оновлений Шевченко

shef22-23 серпня на Черкащині у селі Моринці відбудеться Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest», де кожен гість зможете наживо «почути» Шевченка у виконанні відомих українських гуртів.

«Тінь Сонця», «ВЕРЕМІЙ», «ФІОЛЕТ», «ФЛІТ», «Дримбададзиґа», «ВІЙ», «Друже Музико», «Merva», «Latur», «Колір Ночі» та інші  уже готують пісні на слова Тараса Шевченка.

Крім музичної сцени, на відвідувачів «Шефесту» чекає Просвітницька галявина під відкритим небом. Про Шевченка, російсько-українську війну, реп, кобзарську справу, казки, повстанські рухи відвідувачам розкажуть голос Майдану, колишній міністр культури Євген Нищук, казкар Сашко Лірник, історик та письменник Роман Коваль, кобзар Михайло Коваль, земляк Шевченка письменник  Василь Шкляр, художник Михайло Дяченко та інші.

Нічний кінозал змусить глядачів пережити три історичні трагедії для українського народу – розстріл кобзарів у 1933-му («Поводир» Олеся Саніна), депортацію кримських татар у 1944-му («Хайтарма» Ахтема Сейтаблаєва) та фільм відкриттяфестивалю про оборону Донецького аеропорту у 2015-му («Добровольці Божої чоти» Леоніда Кантера та Івана Яснія).

Також на відвідувачів чекають майстер-класи, театральні постановки, екскурсії Черкащиною, дитяча галявина, українські бойові мистецтва, зустрічі з сучасними героями російсько-української війни, величезна ватра та багато іншого.

Фестиваль пройде під знаком благодійності. Зібрані кошти будуть передані на підтримку українських військових.

Більше новин на сайті фестивалю – http://shefest.org.ua/   та в соцмережах  www.facebook.com/she.fest або vk.com/she.fest

Автор статті