«На що ви розраховуєте?» – очільник області обурився підготовкою Сміли до опалювального сезону

1Сміла не готова до опалювального сезону. Про це сказав очільник області Юрій Ткаченко за підсумками координаційної наради в Черкаській ОДА. Керманичі Сміли участі в ній укотре не взяли.

Як наголосив голова ОДА, відповідальність за своєчасний початок опалювального сезону лежить на місцевій владі. Ситуацією у Смілі він обурений. Водночас середньообласний рівень підготовки до опалювального сезону натепер становить 90%.

– Ще з весни ми зі свого боку робимо все можливе, аби прийдешній опалювальний сезон у Смілі не повторив минулий, – сказав Юрій Ткаченко. – Однак увесь цей час чуємо від міської влади традиційне «проводиться робота», а результату – нуль! На сьогодні КП «Смілакомунтеплоенерго» не уклало договори із жодним постачальником природного газу, взагалі не має фінансового резерву на новий опалювальний сезон, досі не врегульоване питання погашення заборгованості за споживання безлімітного газу з ПАТ «Черкасигаз». І цей перелік проваленої роботи можна продовжувати. На що розраховує місцева влада і що скаже своїй громаді?! Я не розумію таку позицію. Ми досі чекаємо від керівництва Сміли чіткого графіку входження міста в опалювальний сезон. І я наполегливо рекомендую його надати.

Нагадаємо, раніше міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко назвав Смілу серед чотирьох міст України, де є проблеми із підготовкою до опалювального сезону.

Автор статті