На оздоровлення дітей учасників АТО область виділила 450 тис грн

big-182d47d626218f86489a5c079f5d56a0Про це на прес-конференції заявив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. Він також відзначив, що вже проведено конкурсні торги та за їх результатами придбано 119 путівок для відпочинку дітей із соціально-незахищених категорій області.

Задля проведення якісної оздоровчої кампанії у цьому році в області прийнята Програма оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді. Окрім цього створено обласний штаб, який опікується питаннями організації та підготовкою оздоровлення дітей. У першу чергу держава має намір оздоровити дітей учасників АТО та дітей переселенців з тимчасово окупованих територій. Влітку на проведення оздоровчої кампанії в області виділили 19096,4 тис грн, з яких уже використано 6467,408 тис грн.

– У Черкаській області 604 дітей внутрішньо переміщених осіб та 539 дітей учасників АТО, – розповів Максим Зеленський. – З них ми уже оздоровили 316 дітей переселенців та 372 дитини АТОвців. Крім того, ми закупили 572 путівки для відпочинку дітей соціально-незахищених категорій області в санаторії «Сонячний берег», що на березі Чорного моря. Там уже відпочило 342 дитини.

Особливою є тема оздоровлення дітей-спортсменів. Так, за літній період у Черкаській області відпочили в таборах та санаторіях 250 спортсменів та дітей з девіантною поведінкою. Також з 29 червня до 18 липня діяв профільний військово-патріотичного табір «Патріот України». Деякі юні спортсмени цього літа зможуть відпочити за кордоном, що стало можливим завдяки сприянню деяких фондів та громадських організацій. Зацікавленість виявила польська сторона. Поляки готові прийняти та оздоровити вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, забезпечивши їм безкоштовне проживання та харчування.

Як відзначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, влада докладає максимум зусиль, або не допустити скорочення мережі оздоровчих закладів. Зараз в області працюють19 закладів відпочинку дітей, з них 16 позаміських та три заклади санаторного типу. Крім того, на Черкащині діють 793 табори та три наметових містечка.

 

Автор статті