На обстеження спрямували майже 200 тис грн, – Роман Боднар про Тясминську дамбу (фото)

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар зустрівся  із керівництвом Чигиринського  району, представниками бізнесу та відвідав кілька важливих для всього району об’єктів. Зокрема Тясминську дамбу та насосну станцію, школу №1, де на сьогодні незавершений ремонт спортивної зали, та територіальний центр соціального обслуговування.  

Найпершим обговорили питання ремонту доріг.

– Цього року Укравтодор спрямовує кошти на кілька ділянок в напрямку Чигиринщини на шляху Р-10. Неможливо всі дороги зробити за один рік, але проїздність маємо забезпечити. Це питання ще не закрите, наразі ведемо переговори із Укравтодором, – зазначив керівник області. 

Важливим є питання ремонту Тясминської дамби та насосної станції, яку збудували ще в 60-х роках минулого століття. Потік великовагового транспорту по дамбі впливав на руйнівні процеси, це і стало причиною перекриття цієї ділянки. Наприкінці 2019-го року із обласного бюджету спрямували майже 200 тис грн на обстеження дамби. За ці кошти є можливісь прорахувати вартість та оцінити обсяги робіт.

Потребує коштів на завершення ремонту спортивний зал Чигиринської школи №1. Це інноваційний освітній заклад, але поки ведуться роботи, учні змушені ходити до спортзалу іншої школи, яка знаходиться аж за квартал. У зв’язку із проведенням додаткових робіт та потребою в коштах приміщення досі стоїть незавершене будівництвом.

– По-перше, проведемо службову перевірку щодо освоєння коштів. Паралельно шукатимемо шляхи співфінансування робіт. Ще важливе питання комунікації керівництва ОТГ та району. Маємо займати державницьку позицію: є об’єкти медичної та соціальної сфери, якими користуються всі жителі району. Перекидати відповідальність один на одного – не вихід. Тож доручив розібратися та знайти компроміс на благо громадян, – говорить Роман Боднар.

Цього дня відбулася і зустріч із підприємцями Чигиринщини.

– Чигиринщина – аграрний регіон, із багатою історією та величезною кількістю культурних пам’яток. Але виробництво – практично відсутнє. Буквально вчора запрацювала програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка сприятиме розвитку малого і середнього бізнесу. Бо саме високі кредитні ставки – одна із базових проблем. Комплексних питань чимало, але влада, як обласна, так і районна, відкрита до діалогу. Новопризначений керівник Сергій Чередніченко такі зустрічі проводитиме регулярно.

ЧИТАЙТЕ: Відсьогодні стартувала програма “Доступні кредити 5-7-9%”

Автор статті