На обласній нараді обговорили стан справ діяльності мережі інтернатних закладів освіти

Робоча нарада за участі директорів інтернатних закладів освіти області відбулась на Черкащині, інформує Департамент освіти і науки Чекраської облдержадміністрації.

Відкрила роботу наради заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна, яка визначила основні завдання щодо організації та забезпечення освітнього процесу в інтернатних закладах освіти. У розрізі напрямків роботи наголосили на актуальних питаннях організації повноцінного безпечного харчування дітей в організованих колективах. У виступі Оксана Іванівна закцентувала увагу на дотриманні вимог законодавства при укладанні договорів про постачання продуктів харчування, проведенні тендерних процедур та ін.

Також Оксана Сімушіна ознайомила присутніх із запланованими на 2020 рік заходами.

Роз’яснення щодо майнових питань діяльності інтернатних закладів освіти надала начальник відділу обліку та використання майна обласної ради Наталія Дудник.

Про фінансове забезпечення діяльності інтернатних закладів освіти у 2020 році доповіла начальник відділу економічної діяльності та організації роботи Департаменту Тетяна Кійко.

На дотриманні вимог чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності та охорони праці зупинилася методист лабораторії розвитку освіти та педагогічних інновацій КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Лариса Стрижак.

Захід відбувся на базі КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради», тому всі учасники заходу мали нагоду ознайомитися з діяльністю закладу, зокрема, з матеріально-технічним та методичним забезпеченням.

Автор статті