На мосту через Дніпро завершили ремонт правого проїзду

22254823_10207961246268141_3298206325833892471_oРемонтні роботи правого проїзду на мосту через Дніпро офіційно завершено. Сьогодні ж у ранкове пропускне «вікно» по ньому перетинали міст перші автомобілі, повідомив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

Загалом цього тижня було влаштовано 3630 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття та стільки ж верхнього шару ЩМА-15. У зв’язку із затримкою нічних завершальних робіт на правому проїзді, вранішнє «вікно» почало працювати із годинною затримкою. Аби компенсувати автомобілістам завдані незручності, його роботу продовжили на годину.

– Зараз ремонтники розпочали роботи на лівому проїзді мосту, – говорить посадовець. – Тут вже повністю відфрезерували старе асфальтне покриття. Взялися за подальші планові роботи. Водночас тут працюють над заміною тротуарних плит, що також з лівого боку проїзду. Служба автомобільних доріг в області контролює виконання робіт. Особисто чи не щодня буваю на цьому об’єкті та спілкуюся з підрядником, робітниками, представниками Нацполіції. За словами підрядника, завершити ремонт мосту маємо до кінця листопада.

Костянтин Омаргалієв відзначив, що перебоїв у роботі пропускних «вікон» надалі не передбачається. Про можливі зміни у їхній роботі водіїв інформуватимуть завчасно. Нагадаємо, традиційно пропускні «вікна» на мосту через Дніпро працюють з 6 до 9 та з 16 до 19 години.

Водночас Служба автодоріг Черкащини нагадує, щоб не витрачати додатковий час в очікуванні при поїздці до Черкас, рекомендуємо перетинати Дніпро або на півночі в Каневі, або на півдні в Світловодську.

Для подорожуючих із Києва до Черкас радимо використовувати маршрут по трасі Н-01 Київ – Обухів – Миронівка і далі по трасі Р-10 від Миронівки до Черкас. Протяжність цього маршруту становить 198 км, що лише на 8 км більше, ніж по трасі Н-08 Київ – Золотоноша та Н-16 Золотоноша – Черкаси.

Для перевезення пасажирів під час ремонту передбачено два додаткових дизель-поїзди за маршрутом «Черкаси-Золотоноша» та у зворотному напрямку. Час відправлення з Черкас до Золотоноші: о 12.02 год. та о 14.41 год.; із Золотоноші до Черкас: о 13.11 год. та о 15.52 год.

Автор статті