Сьогодні вечірнє вікно проїзду через міст відкриють із затримкою

425067На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» сьогодні, 18 жовтня, розпочали заливати бетонну монолітну плиту на лівому проїзді.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області попереджає водіїв, що рух автомобілів через міст ввечері 18 жовтня розпочнеться із затримкою орієнтовно на 1,5 години. Вечірнє «вікно» для проїзду відкриють не о 16:00, а близько 17:30. Це пов’язано з початком технологічного процесу заливання бетонної плити на прогоні мосту.

На мосту через річку Дніпро  5 жовтня закінчили роботи з влаштування вирівнюючого та верхнього шару асфальтобетонного покриття на правому проїзді. Рух транспорту розпочато по відремонтованому правому проїзді мосту. Минулого тижня розпочали армування нової залізобетонної монолітної плити та встановлення елементів опалубки на лівому проїзді мосту. Також триває розбирання старого армованого захисного шару на прогонових будовах на лівому проїзді мосту.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті