На мосту через Дніпро продовжують асфальтувати правий проїзд (ФОТО)

DSCN0145На мосту через річку Дніпро наразі проводять роботи з асфальтування правого проїзду.

Попередньо на об’єкті завершили встановлення всіх металевих оцинкованих воронок у водовідвідні труби для відведення опадів з проїжджої частини мосту. Уклали новий бордюрний камінь та деформаційні шви на правій стороні мосту. Також розібрано бордюрний камінь та завершено очищення тротуару від старого асфальтобетонного покриття з лівої сторони мосту. Водночас продовжуються роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для захисту від корозії.????????????????????

Найближчим часом стартують роботи з демонтажу асфальтного покриття по лівому проїзду.

Нагадаємо, рух по мосту транспортних засобів здійснюється у спеціально відведений час: з 6.00 год. до 9.00 год. та з 16.00 год. до 19.00 год. Сьогодні ж, зважаючи на технологію та масштабність робіт, час роботи пропускних «вікон» для автомобілістів дещо змінився. Ранкове розпочалося о 8.00. Вечірнє запрацює на дві години пізніше, ніж зазвичай – орієнтовно з 18.00 і триватиме до 21.00.

Про подальші зміни роботи пропускних «вікон» інформуватимемо додатково та просимо водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.????????????????????

 

Автор статті