На Монастирищині запрацював сільськогосподарський обслуговуючий кооператив

IMG_4238У селі Половинчик Монастирищенського району минулої п’ятниці урочисто відкрили сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Вілліс-Молоко». Його було створено за підтримки спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, повідомляють в Монастирищенській РДА.

Святкову стрічку перерізав  голова  райдержадміністрації Олег Недогода та спеціаліст з розвитку громад проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Олена Рудич. Очільник Монастирищини зазначив, що відкриття  кооперативу – це перший крок для відновлення молокопереробного виробництва в районі.

– Завдяки відкриттю виробництва можна буде забезпечити якісною продукцією заклади соціальної сфери району, насичити внутрішній ринок своїм продуктом, створити нові робочі місця, – підкреслив Олег Недогода.

IMG_4281Також очільник району наголосив, що людина, яка проживає в сільській місцевості, за підтримки проекту ПРООН/ЄС та районної влади може відкрити власну справу, виготовляти свою продукцію, і, завдяки цим крокам ми можемо підняти село та підтримати сільських жителів.

З нагоди відкриття кооперативу було проведено екскурсію та дегустацію першого продукту – сиру.

Відзначимо, у заході також взяли участь координатор проекту ПРООН/ЄС в Черкаській області Анна Бобкова, координатори та кооператори з Черкаської, Вінницької, Запорізької та Кіровоградської областей

Автор статті