На Монастирищині відзначили річницю визволення району від фашистських загарбників

Изображение 069Урочистий мітинг з нагоди відзначення дня визволення Монастирищини від фашистських загарбників відбувся 10 березня біля Меморіалу Слави. Присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна, повідомляють в Монастирищенській РДА.

Віддати шану визволителям краю, ветеранам Другої світової війни, партизанам-підпільникам прийшли керівництво Монастирищини, представники трудових колективів, мешканці міста та району.

Звертаючись до учасників мітингу очільник районі Олег Негода зауважив, що сьогодні нашу державу захищають сміливі і відважні бійці, такі ж, як і в Другій світовій, патріоти своєї країни.

– Переконаний, нам вдасться захистити українську землю від агресора, відстояти віками відвойовану незалежну і соборну державу, – говорить Олег Негода. – Нехай спомин про березневі події 1944 року об’єднає нашу громаду і весь український народ у порозумінні та примиренні, надасть впевненості в перемозі українського народу.

Изображение 053 Изображение 064

 

Довідково:

Бої за визволення району тривали 65 днів. В них загинуло 2 540 воїнів. Остаточно район звільнила 133-тя стрілецька дивізія 11 березня 1944 року, зайнявши с. Терлицю.

Автор статті