На Монастирищині відбулося обласне фольклорне свято співу

333Перше обласне фольклорне свято автентичного та народного співу «Маріїні скарби» нещодавно відбулося у Монастирищі. На свято завітали творчі колективи Черкащини та представники Вінничини, повідомляють в Монастирищенській РДА.

image IMG_1866Свято організували на честь Марії Шандри – знавця фольклору нашого краю, учасниці і самодіяльного режисера-постановника фрагментів народних обрядів народного аматорського обрядово-фольклорного колективу «Вишуканка» Бачкуринського сільського будинку культури. У цей день біля будинку культури облаштували виставки робіт умільців народно-прикладного мистецтва, грали народні музики, духовий оркестр. Під час огляду виставки робіт, майстрам вручили подяки. Загалом же під час концерту свої таланти демонстрували колективи з Монастирищенського, Корсунь-Шевченківського, Шполянського, Уманського, Жашківського, Христинського, Маньківського районів, а також Іллінецького району Вінницької області.

Голова райдержадміністрації Олег Недогода привітав гостей на Монастирищенській землі та відзначив, що у фестивалі  беруть участь кращі фольклорні колективи, які несуть у собі неповторність нашої пісні.

Автор статті