На координаційній раді Канівської РДА підбили підсумки оздоровчої кампанії дітей

оздоровлення

25 вересня 2015 року під керівництвом першого заступника голови Канівської районної державної адміністрації Тетяни Жівотової відбулось засідання координаційної ради РДА з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді.

Як повідомила завідувач сектору у справах молоді і спорту РДА Жанна Юрженко, станом на 01.10.2015 всього відпочинковими та оздоровчими послугами забезпечено 1351 дитину, що становить 74% до загальної кількості дітей району, зокрема оздоровчими послугами – 453 дитини, що становить 25%, відпочинком – 898 дітей, що становить 49,5%.

– В цьому році активно долучилися до оздоровлення дітей виконавчі комітети сільських рад. 22 дітей пільгових категорій оздоровилися в таборі «Прибрежний», смт Лазурне Херсонської області.  Кошти на придбання путівок в сумі 78540 грн. були виділені з районного бюджету, сільських бюджетів та залучені від соціальних угод, – зазначила Жанна Володимирівна.

Крім того у літній період на території району діяв 21 відпочинковий табір з денним перебуванням дітей. Проведено районний огляд конкурс дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в якому взяли участь всі заклади. За результатами конкурсу 1 місце розділили між собою Козарівський НВК та Ліплявський НВК. Матеріали направлено до конкурсної комісії управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

В першу чергу в санаторіях та оздоровчих комплексах області та за її межами  оздоровлювались діти, які потребують особливих умов для оздоровлення, особливої соціальної уваги та підтримки. Дітей даних категорій в Канівському районі – 1367, з них забезпечено оздоровленням та відпочинком 1128 осіб (83%).

Окремо було окреслено ситуацію з оздоровленням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так, за словами начальника служби у справах дітей РДА Павла Кас’яненка, цього року вдалось стовідсотково охопити послугами оздоровлення та відпочинку відповідні категорії дітей.

Коментуючи хід літньої оздоровчої кампанії, очільники установ, які займаються цими питаннями зауважили, що вона видалась дещо складною, адже в цьому році для оздоровлення дітей менші можливості аніж в попередні роки в зв’язку з тим, що не виділяються путівки управлінню соціального захисту для оздоровлення дітей постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи, відсутнє фінансування на дитяче оздоровлення у фонді соціального страхування.

 

Сектор у справах молоді і спорту Канівської РДА

Автор статті