На Канівщині встановили меморіал пам’яті захисникам України

на головну Канів

На центральній площі Канева 15 листопада 2015 року урочисто відкрили меморіал пам’яті захисникам України, котрі поклали своє життя на вівтар боротьби за вільну та незалежну Україну. Ініціаторами його встановлення виступили депутат Верховної Ради, член Комітету з питань національної безпеки і оборони, генерал армії України Олександр Кузьмук, голова Канівської районної державної адміністрації Сергій Дубенець та інші, повідомляють в Канівській райдержадміністрації.

Відкривав пам’ятний знак син полеглого «кіборга»-заступника командира взводу у 90-му окремому аеромобільному батальйоні 95-ї аеромобільної бригади Анатолія Чупилки, який загинув взимку 2015 року в Донецькому аеропорту. Освятив меморіал військовий капелан Володимир Червонніков.

− Події, які переживає наша держава сьогодні, ще раз свідчать, що проголошена 1991 року незалежність України потребує захисту. Близько 300 воїнів-патріотів з Канева та району, боронили східні рубежі нашої Батьківщини. Від початку збройних протистоянь українські військовослужбовці неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та військові вміння у боротьбі з ворогом, чимало солдатів та офіцерів проявили особистий героїзм, їхні вчинки можуть і мають стати взірцем для усього українського народу та є важливим прикладом для виховання майбутніх поколінь, − наголосив Олександр Кузьмук.

_DSC4001

Очільник Канівської райдержадміністрації Сергій Дубенець висловив щиру вдячність військовослужбовцям, завдяки яким ми маємо змогу жити під мирним небом та закликав не бути байдужими і активно допомагати волонтерам у підтримці наших захисників.

Цього дня військовослужбовців, які виконували завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, нагородили медалями «Незалежність України».

 

Автор статті