На Канівщині вітали столітню ювілярку

DSCF0432

Канівщина має своїх довгожителів. Днями у селі Прохорівка привітали Ольгу Чинку з її 100-річним ювілеєм. Про це повідомляють в Канівській РДА.

За свої 100 років жінка прожила нелегке життя. З юних років тяжко працювала в колгоспі, зазнала голодні й холодні роки, воєнне лихоліття та труднощі післявоєнної відбудови.

DSCF0441

– Головне – побороти лінощі і працювати, мати велику дружну родину. Віра в Бога – мій секрет довголіття, – зазначила Ольга Олексіївна.

Заступник голови Канівської РДА Анатолій Дурицький подякував ювілярці за роки самовідданої праці.

– Щиро вітаю вас зі славним 100-літнім ювілеєм. Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед всіма пережитими труднощами. Радію, що, ви сьогодні зустрічаєте свій ювілей у колі рідних і близьких людей. Міцного Вам здоров’я, щастя, радості й благополуччя, –побажав іменинниці Анатолій Дурицький.

Піснями прикрасили свято вокальний ансамбль «Прохорівські козачки», які виконали для ювілярки жартівливі та душевні пісні. Присутні приєдналися до найкращих побажань, вручили ювілярці квіти і цінні подарунки. Бабуся була дуже вдячна та рада, що її вшанували й привітали так багато гостей.

Автор статті