На Христинівщині у камені увіковічнять пам’ять сучасних героїв України

86593

Пам’ятник на честь героїв Небесної сотні урочисто відкриють у Христинівцідо Дня Незалежності. Про це під час ефіру на обласному телеканалі розповів голова Христинівської райдержадміністрації Олександр Ковбасюк.

За словами очільника Христинівщини, відкритий 24 серпня пам’ятник – це перша половина меморіалу, який планують звести у районному центрі на честь сучасних героїв України. Другу його частину громадськість побачить 14 жовтня на свято Покрови.

– Ми запланували возведення великого меморіалу, який складатиметься з двох об’єктів. У День Незалежності ми відкриємо пам’ятник героям Небесної сотні, а на Покрови – монумент на честь героїв АТО, які зараз ризикують своїм життям захищаючи нашу країну, – розповів Олександр Ковбасюк.

У день відкриття першого меморіалу на честь героїв Небесної сотні  в місті відбудеться урочиста хода та автопробіг. Гості свята також зможуть помилуватися світлицями в українському стилі. Своєрідним підсумком святкування стане великий концерт, у якому візьме участь чимало українських гуртів.

Автор статті