На Христинівщині учасників АТО нагородили нагрудними знаками

000000000000000000000000001132 учасникам антитерористичної операції в Христинівці 9 вересня урочисто вручили нагрудні знаки «Учасник АТО». Бійців вітали голова райдержадміністрації Олександр Ковбасюк, голова районної ради Олександр Коваль та представники районного військового комісаріату

Хлопці були небагатослівними та стриманими. Ніхто з них не жалівся на важкі минулі солдатські будні. Воїни висловили впевненість, що необхідно відстояти територіальну цілісність нашої держави.

Очільник району Олександр Ковбасюк звертаючись до воїнів наголосив, що хоча сьогодні ще немає відповідної законодавчої бази та економічного підґрунтя в державі, щоб забезпечити учасників АТО усім необхідним, однак районна влада робитиме все можливе для того, аби допомогти бійцям та їхнім родинам.

− Для районної влади та для мене особисто, як голови райдержадміністрації, ви – один з основних пріоритетів, − запевнив воїнів Олександр Ковбасюк. − Ми вже вживаємо всі необхідні заходи, аби ви безперешкодно могли отримати пільги та земельні ділянки. Завжди відкриті для вас, ваших рідних двері мого кабінету.

 

За інформацією прес-служби Христинівської РДА

Автор статті