На Городищині відбулося обласне мистецьке свято «Садок вишневий коло хати…»

DSC06828Обласне мистецьке свято «Садок вишневий коло хати» днями відбулося на Городищині. Про це інформують в Городищенській райдержадміністрації.

Відкриття фестивалю-конкурсу «Садок вишневий коло хати» розпочався виступом народної аматорської капели бандуристів Городищенської районної дитячої школи мистецтв.

DSC06925– Відзначаючи вже вкотре це колоритне дійство, ми долучаємось до шевченківських днів, які святкує вся Україна. Ми згадуємо Семена Гулака-Артемовського, що товаришував із Шевченком, родину Симиренків. Ми не можемо не згадати Миколу Михайловича Артеменка, який був засновником цього свята. Важливо пам’ятати свою історію, берегти та примножувати традиції. А за це особлива подяка організаторам та всім учасникам, – звернувся очільник Городищенської РДА Олексій Лавріненко.

Лауреатам мистецького свята «Садок вишневий коло хати…» вручили грамоти, подяки та дипломи. Так, почесною грамотою та медаллю Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради був нагороджений Сергій Харенко, капітан третього рангу першого загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

DSC06945Районною премією ім. С.С. Гулака-Артемовського, за особливі досягнення у роботі, високий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток соціальної сфери району нагородили Оксану Чуй.

Переможцями виставки-конкурсу «Чарівний світ достатку і краси» стали Петропавлівська сільська громада (I місце), Калинівська сільська громада (II місце), Валявська сільська громада (III місце), були вручені дипломи та  грошові нагороди.

Автор статті