На Городищині представили нового голову РДА

городище каваль вСьогодні перший заступник голови ОДА Віталій Коваль представив Городищині нового очільника. Ним став Олексій Лавріненко.

Віталій Володимирович привітав новопризначеного керівника району, зазначивши:

– Нині в державі відбувається важливий процес реформування, покликаний стабілізувати соціально-економічний стан країни, в основі якого закладено механізм збільшення можливостей місцевих громад. Водночас влада має реагувати на виклики сьогодення, враховуючи потреби громадян, тому робота керівника виконавчої влади на місці повинна проходити в руслі конструктивного діалогу з депутатським корпусом, спільних рішень в інтересах  громади району. Отож бажаю новопризначеному голові наснаги та успіхів. Обласна ж влада у свою чергу завжди готова підтримати ініціативи району в рамках Стратегії розвитку області до 2020 року.

Олексій Лавріненко натомість подякував за довіру, відзначивши, що прикладе максимум зусиль для забезпечення добробуту городищенської громади.

– Сподіваюсь, спільно ми досягнемо поставленої мети та виконаємо ті завдання, що потребують негайного вирішення.

Зазначимо, Лавріненко Олексій Григорович народився 1959 року на Чигиринщині, має вищу освіту. До нового призначення працював директором Державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Інформ-Ресурси». Лавріненка О.Г. призначено головою Городищенської районної державної адміністрації відповідно до Розпорядження Президента України №184/2016-рп від 29 квітня.

Автор статті