На Драбівщині відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку

DSCN7252Днями в Драбові пройшло перше засідання районної Ради регіонального розвитку. В заході взяли участь  керівництво райдержадміністрації та райради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, селищного та сільських голів.

 

Першочергово обговорили реалізацію проектів соціально-економічного розвитку  району протягом 2015-2018 років.

Проте основна увага була зосереджена на формуванні проекту Перспективного плану розвитку Драбівського району на 2019-2021 рр.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації зорієнтували присутніх на яких питаннях і проблемах необхідно зосередитись при формування Перспективного плану. Зокрема це: проекти, що сприяють регіональному розвитку регіону в тому числі програми соціально-економічного блоку та блоку надання адміністративних послуг; впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження;  модернізація обладнання котелень, заміна газових котлів на твердопаливні; розвиток малих  сонячних та гідроелектростанцій; реалізація реформи «Нової української школи», інклюзивної та позашкільної освіти; проекти з відкриття футбольних майданчиків із штучним покриттям, фізкультурно-оздоровчих клубів, секцій або створення на базі існуючих багатофункціональних закладів з різних видів спорту; проекти із встановлення сигнально-гучномовних приладів на сонячних батареях для оповіщення населення, створення центрів безпеки громадян, що дасть можливість убезпечити життя мешканців; вирішення питання поводження  з твердими побутовими відходами, зменшення рівня забруднення  та поліпшення екологічного стану водних об’єктів, очищення території від невідомих, непридатних та заборонених до використання пестицидів, агрохімікатів і тари від них, розвиток природно-заповідного фонду району, тощо.

За підсумками засідання надані відповідні доручення щодо своєчасного формування проекту Перспективного плану розвитку Драбівського району на 2019-2021 роки.

За інформацією Драбівської райдержадміністрації

 

Автор статті