На дорозі Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань триває ремонт

DSC_0529Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко спільно з виконувачем обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Русланом Якубовим минулого тижня провели виїзну нараду щодо ремонту дороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

DSC_0539– Із серпня 2013 року через сильні руйнування правий проїзд автодороги державного значення Н-16 на ділянці км 41+265 – км 48+985 було закрито. Реконструкції цієї дороги місцеві жителі та водії області чекали довгі роки. Джерел фінансування для проведення ремонтних робіт не було, розповідає Руслан Якубов. – У цьому році на відновлення зазначеної ділянки Укравтодору були надані проектні пропозиції на загальну вартість робіт 77 154,28 тис. грн.

За його словами, сума фінансування розбита на два джерела, а саме: відповідно постанові КМУ № 176-р від 16.03.2016 (державний бюджет) – 22 288,00 тис. грн. і постанові КМУ № 498 від 17.06.2015 (кредитні кошти) – 54 866,280 тис. грн. Наразі вже виділено 22 млн грн. До 1 жовтня у межах цього фінансування в Службі автомобільних доріг області планують виконати фронт робіт протяжністю 2,6 кілометри.

Нагадаємо, згідно чинного законодавства, ПП «Дорстрой» було визначено переможцем конкурсних торгів на закупівлю послуг по предмету: поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

DSC_0536Так, із 29 липня робітники підрядної організації вже розпочали перший етап поточного середнього ремонту. На сьогодні шляховиками вже відфрезеровано 8 670 м2 асфальтобетонного дорожнього покриття.

Загалом на автодорозі Н-16 заплановано провести такі види ремонтних робіт: фрезерування асфальтобетонного покриття; влаштування органо-мінеральної суміші з фрезерованого матеріалу, суміші С-5, бітумної емульсії та цементу; влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші; влаштування щебенево-мастикового асфальтобетону. У планах також укріплення узбіччя та нанесення дорожньої розмітки.

DSC_0554– Нині фінансування зосереджено на ремонтах найпроблемніших доріг області. Думаю, водії вже помічають результат. Щодо дороги Н-16, то невдовзі проїзд тут стане комфортним і безпечнішим. Уже поремонтована її ділянка від кільця до Сміли. Нині зі Службою автомобільних доріг області ми склали подальший план дій, – наголосив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті