На дамбі завершено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

ячсячНа дамбі через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 12+300 – км 23+062 завершено роботи із влаштування асфальтобетонного покриття.ячсячся

Підрядна організація закінчила роботи із влаштування вирівнюючого та верхнього шару асфальтобетонного покриття на понад 100 тис. кв м автодороги. Нині завершуються роботи із влаштування нового металевого оцинкованого бар’єрного огородження типу «Євроформат». По завершенню цих робіт розпочнеться нанесення дорожньої розмітки.??????????

Також 1 листопада розпочалися роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття на ділянці дамби км 24+236 – км 25+440 від межі Черкас до мосту. На цій ділянці автодороги розпочато демонтаж старого бар’єрного огородження та демонтаж прикромочних лотків. Окрім того, на цій ділянці дамби буде відновлено існуюче асфальтобетонне покриття, а ширина проїжджої частин збільшиться в середньому на 2 метри. До кінця листопада будуть виконані роботи із поточного середнього ремонту на обох ділянках дамби, але можливі затримки у зв’язку із погодними умовами.??????????

За інформацією  САД у Черкаській області

Автор статті