На даху Черкаського театру встановлюють ферми (ФОТО)

???????????????????????????????Чотири ферми для обласного драматичного театру вже почали встановлювати на даху. Їх підіймає спеціальний кран, наданий ПАТ «Азот».

???????????????????????????????Завершити встановлення металоконструкцій планують за два дні. Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко зазначає, що робота, яка зараз триває біля обласного театру – кропітка: «Ферми мають щільно стати на свої місця. Зауважу, кожна з чотирьох конструкцій важить майже п’ять тонн. Їхні розміри також нестандартні. За висотою вони 4,2 метри, у довжину – 13 метрів».

IMG_0691 ???????????????????????????????Опісля встановлення ферм розпочнуться покрівельні роботи. Паралельно з ними на даху підрядник візьметься за утеплення фасаду та заміну вікон. По цьому вже стартують внутрішні роботи в приміщенні театру. Нагадаємо, нині тут вже повністю відновили цегляну кладку, армопояс та залили закладні деталі для ферм, утеплена фонарна частина драматичного театру і там же зроблена покрівля.

???????????????????????????????

 

???????????????????????????????

Автор статті