На Чигиринщині в День Незалежності відкрили Будинок культури

Чигирин

День Незалежності та День села жителі Головківки відзначали у своєму новому духовно-культурному центрі – Будинку культури.

Голова сільської ради Наталія Вакуленко та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Гузнінапривітали жителів села зі святом та відкриттям місцевого культурного осередку і вручили директорові закладу символічний ключ.Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять борців за незалежність України, зокрема, солдатів і мирних жителів, що загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

−Кожен із нас у своєму серці несе маленький вогник гордості за те, що ми українці, що ми народилися на цій прекрасній землі, єдиній і неповторній. Сьогодні ми відзначаємо свято незалежності в новому духовно-культурному центрі села – Будинку культури. І я вірю, що його зала завжди буде наповнена українською піснею, патріотичним словом і запальним танцем, −відмітила голова сільради Наталія Вакуленко.

У честь відкриття Будинку культури в селі провели святковий концерт за участю місцевих артистів аматорського мистецтва та гостей свята, а саме тріо «Вербена». На заході також вшанувалидва подружжя односельців, що прожили разом 50 та 25 років і в цьому році відзначили свої «золоті» та «срібні» весільні ювілеї.

Автор статті